
Producteigenschappen:
1. De 30Ah hoge capaciteit 3.2V lithiumbatterij die was geïntegreerd in de LED Solar Street Light 100W verbeterde veiligheid, sterke temperatuurstabiliteit, misbruiktolerantie, groenheid, niet-toxiciteit, niet-vervuiling, hoge stroomsterkte en levensduur van 2000 cycli. Het zonnepaneel is een hoogwaardig monokristallijn zonnepaneel van 6 V/20 W dat een volledige lading garandeert in 6–8 uur en meer dan 2-3 uur nachtverlichting levert.
2. De LED-straatverlichting op zonne-energie 100W gaat aan bij het vallen van de avond, schakelt automatisch uit en laadt 's ochtends weer op. Het licht van de bewegingssensor op zonne-energie zou helderder worden wanneer beweging wordt opgemerkt en weer dimmen wanneer mensen of auto's het gedetecteerde gebied verlaten.
3. Gebruik SMD 3030 hoogwaardige LED-lampen voor heldere verlichting; ze hebben een helderheid die vele malen groter is dan die van conventionele gloeilampen, en ze kunnen u helpen tot 80 procent energie te besparen (zonder extra kosten).
4. Om op te laden kan onze LED-straatverlichting op zonne-energie 100W worden gemonteerd op een paal die in de volle zon valt. Er is geen bekabeling nodig.
5. LED-straatverlichting op zonne-energie van 100 W maakt effectief de noodzaak overbodig om uw armatuur regelmatig te vervangen met een levensduur van 50,000 plus uur. Alle klanten krijgen van ons 5-jaar garantie.
ProductSpecifiek:
| Stroom | 100w |
| Lichtbron | SMD% 7b% 7b0% 7d% 7dPCS |
| Materail | Aluminium behuizing |
| Lamp maat | 38 * 11 * 84cm |
| Zonnepaneel | 6V 30W |
| Lithium batterij | 3.2V + 30AH |
| Waterbestendig | Ip65 |
| Installeer hoogte | 5-6M |
| Kleurtemperatuur | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Garantie | 5 jaar |
| Besturingsmodus | afstandsbediening, lichtregeling, inductie van het menselijk lichaam |
Gedetailleerde afbeeldingen:

Ideaal voor verlichting van grote ruimtes op parkeerterreinen, straten, fietspaden, trottoirs, gemeenschapspaden, trottoirs, boerderijen, parken, sportvelden, recreatiecentra, zwembaden, gemeenschappen, algemene luchtvaartluchthavens, havens, bushaltes en bouwplaatsen
Gebruik:

Veelgestelde vragen%3a
1. Hoe lang is de garantie van onze lichten?
Op de lampen zit vijf jaar garantie.
2. Waar moet ik op letten bij het installeren van de zonnelamp?
De straatlantaarn op zonne-energie gaat 's nachts autonoom aan na te zijn geopend en schakelt overdag uit om naar de oplaadmodus te gaan.
3. Hoe lang laten bewolkte dagen buitenverlichting op zonne-energie werken? Is het waterbestendig?
De LED-straatverlichting op zonne-energie kan twee tot drie dagen werken op constant bewolkte dagen wanneer de batterij volledig is opgeladen.
4. Is het mogelijk om deze lamp op een muur te plaatsen in plaats van op een paal?
Beide methoden kunnen worden gebruikt om dit armatuur te monteren. Ofwel het armatuur rechtstreeks aan een muur monteren of op een paal plaatsen, beide werken.

