Invoering

Producten Kenmerken
1. lage totale kosten.
2. Hoge lichtefficiëntie, laag stroom- en energieverbruik
3. traploze helderheidsaanpassing in meerdere- fasen om aan verschillende situatiebehoeften te voldoen.
4. Eenvoudig te installeren.

Productspecificatie
| Stroom | 30W/40W/50W/60W/70W/80W/90W/100W/200W |
| Weergave-index | RA>80 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K-6500K |
| IP-classificatie | IP65 |
| Ingangsspanning (V) | AC100-240V |
| Lamplichtstroom (lm) | 5000 |
| Garantie (jaar) | 3 |
| Artikeltype | Zonne-straatverlichting 50w 100w 150w 200w 300w 400w 500w |
Gebruik

Het wordt onder meer op grote schaal gebruikt op parkeerterreinen, woonwijken, fabrieken, toeristische bestemmingen en hoofd- en secundaire stadswegen.
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen
Vraag: Kunnen we ons merk aanpassen en ondersteuning krijgen als we een eigen marktpositie hebben?
EEN: Ja. Wij zijn blij met uw aanpassing, en informeer ons alstublieft over uw gedetailleerde mening over uw marktvraag. We zullen nuttige suggesties voor u bespreken en voorstellen, en de beste oplossing voor u vinden.
Vraag: Hoe moet u een bestelling voor led-licht plaatsen?
A: Laat ons eerst uw vereisten of toepassing weten. Ten tweede citeren wij op basis van uw vereisten of onze suggesties. Ten derde bevestigt de klant de monsters en plaatst hij een aanbetaling voor een formele bestelling. Ten vierde regelen wij de productie.
