
Producteigenschappen:
1. Waterdicht, geen vervuiling, stofdicht en duurzaam, bestand tegen hoge temperaturen en een lange levensduur.
2. Licht op in het donker en schakel overdag of bij fel licht uit.
3. Ingebouwde lithium-ijzerfosfaatbatterij, hoge temperatuurbestendigheid en lange levensduur.
4. ABS-behuizing uit één stuk, hoge hardheid, verzegeld en waterdicht. Roestvaste, waterdichte aluminium heavy-duty behuizing.
ProductSpecifiek:
| Materiaal | Aluminium profiel |
| Zonnepaneel | 18V 40W (monokristallijne siliciumcel) |
| LED | Bridgelux 20W |
| Accu | Lithium batterij 12V 18Ah |
| Installeer hoogte | 5-6M |
| Lumen | 5000LM |
| Oplaadtijd | 6 uur |
| Gebruik binnen/buiten | Buiten |
| Krachtbron | Zonne-energie |
| Speciale eigenschap | Energiezuinig, waterdicht, bewegingssensor |
| GDT | 6500K |
| Stroom | 40W/60W/80W |
Gedetailleerde afbeeldingen:






Gebruik:

FAQ:
1. Hoeveel jaar van de hypersterke led-straatverlichting op zonne-energie 5000 lumen?
We bieden 5 jaar voor onze verlichting in hypersterke led-straatverlichting op zonne-energie van 5000 lumen.
2. Welke kleurtemperatuur is beschikbaar?
3000-6500k zijn allemaal beschikbaar. 3000-3500k warm wit, 4000-4500k natuurwit, 6000-6500k koel wit.
3. Wat is de MOQ?
De MOQ is twee stuks voor elk model.
4. Wat zijn de betalingsmogelijkheden?
Kleine bestellingen kunnen worden betaald via Paypal of Western Union en batchbestellingen kunnen per bank worden betaald
5. Kunt u OEM/ODM verstrekken?
Ja, we kunnen OEM / ODM leveren aan overzeese klanten.
