Producteigenschappen:
1. Hoogwaardige LED-chip gebruikt in de All in One LED Street Light 100W genereert langdurig, energiebesparend en zeer helder licht. Genoeg helder licht - tot 100W - geproduceerd door de LED-chip kan elke rijstrook of weg verlichten.
2. Het zeer efficiënte zonnepaneel in deze krachtige LED-straatverlichting verzamelt zonlicht overdag en slaat de energie op in een batterij met een grote capaciteit.
3. De unieke modulaire constructie van de All in One LED-straatverlichting van 100 W maakt installatie en onderhoud eenvoudig.
ProductSpecificatie:
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lichtrendement van de lamp (lm/w) | 160LM/W |
| Stroom | 50W/80W/100W |
| Waterdicht | IP67 waterdicht |
| Materiaal | Aluminiumlegering + PC-lens |
| Zonnepaneel | Monokristallijne siliciumcel |
| Batterij | Lithiumbatterij 12V |
| Oplaadtijd | 7 uur |
| Ontladingstijd | Spaarmodel: 3-5 regenachtige dagen |
| Werkmodus | PIR-sensor |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Moderne huizen, industriële locaties, parkeerplaatsen en openbare plaatsen zouden allemaal profiteren van de All in One LED Street Light 100W als ideale lichtbron. Deze LED-straatverlichting biedt een veilige en aangename omgeving, waardoor gebruikers veilig en vrij kunnen rondlopen. Door hun energieverbruik en koolstofimpact te verlagen, biedt het steden en dorpen ook een duurzaam en redelijk geprijsd alternatief.
Gebruik:


Perfecte verlichting voor hedendaagse wegen, snelwegen en straten is All in One LED Street Light 100W. Moderne technologieën zijn volop aanwezig in deze geïntegreerde modulaire LED-straatverlichting. Eén systeem voor de LED-lichtbron, zonnepaneel en batterij maakt de installatie eenvoudig en klein.
