
Productomschrijving
1. 'Flat shape light body, 'All In One' Moderm en elegant uiterlijk
2.Alle spuitgieten aluminium licht lichaam verzinkt roestwerende corrosie.
3.100 procent op zonne-energie, zonder elektriciteitsrekening, wordt geleverd met een afstandsbediening om draadloos te worden
4. Automatisch aan in het donker en uit bij zonsopgang, opladen in 6 tot 8 uur en gaat tot 3-5 regenachtige dagen mee
5. Gemakkelijk te gebruiken, geen snoeren of stekkers nodig, wandmontage en met paal alle ondersteuning
Specificatie:
| Stroom | 30W |
| Lichtrendement | 210LM/W, Bridgelux 3030 led-chips |
| Zonnepaneel | 18V 50W |
| Accu | 12.8V/24AH |
| Installeer hoogte | Voorgesteld om 3 ~ 6 meter te zijn |
| Bewaker niveau | IP65 |
| Oplaadtijd zonne-energie | 6~8 uur bij fel zonlicht |
| Verlichting tijd | 4-5 nachten |
| Behuizing materiaal | Aluminiumlegering plus PMMA |
| Werktemperatuur | -25 graden tot 65 graden |
| Garantie | 5 jaar |
Meer details


Sollicitatie

