Producteigenschappen:
1. Het belangrijkste onderdeel van de 200W-straatlantaarn op zonne-energie is een zeer efficiënt zonnepaneel, waarmee het zonlicht in stroom kan omzetten.
2. Lichtgevende diodelampen (LED): Aanpasbare verlichting wordt geleverd door sterke LED-lampen.
3. Een fotoreceptorsensor (PIR) kan de verlichting automatisch aan- en uitschakelen wanneer hij beweging detecteert.
4. Batterij: Als de zon niet schijnt, komt de stroom uit de oplaadbare batterij, die zonne-energie bespaart.
5. Deze straatlantaarn op zonne-energie gaat lang mee en wordt niet beschadigd door de elementen, omdat hij is gemaakt van hoogwaardige materialen.
ProductSpecificatie:
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamplichtopbrengst (lm/w) | 140 LM/W |
| Stroom | 200W |
| Waterdicht | IP67 Waterdicht |
| Zonnepaneel | Monokristallijne siliciumcel |
| Batterij | Lithiumbatterij 12V |
| Oplaadtijd | 7 uur |
| Ontlading tijd | Besparingsmodel: 3-5 regenachtige dagen |
| Werkmodus | PIR-sensor |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik:


