Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. Verkrijgbaar in daglicht (6500K), warm (2700K)
2. Energiebesparing 85% dan TL-buizen
3. Onderhoudsbesparing 95%
4. Vervangt standaard T8 TL-buislampen
ProductSpecificatie:
| Productnaam | T5 T8 led-buis met bewegingssensor 1ft 1,2 m tub8e microgolfsensor led-buislicht |
| Productnaam | LED-buislicht |
| Stroom | 5W/9W/12W/18W/22W/36W/60W |
| Spanning | AC110-277V 50/60 Hz |
| CCT | 3000K/4000K/6000K |
| Geïntegreerd | Ja/Nee |
| Sensor | Ja/Nee |
| Waterdicht | Ja/Nee |
Gedetailleerde afbeeldingen:







Gebruik:


Verpakking & Levering:

