Producteigenschappen:
1. Deze wallwasher werkt op 24 V gelijkstroom en is eenvoudig te installeren en te gebruiken.
2. Ze worden meestal ver van de muur geplaatst en kunnen in vele richtingen worden gericht om de aandacht op bepaalde plaatsen te vestigen.
3. Warm wit, koud wit, RGB en zelfs UV zijn slechts enkele van de kleuren waaruit u kunt kiezen. Dit betekent dat u de verlichting voor uw project precies zo kunt ontwerpen als nodig is.
ProductSpecificatie:
| Maat | 100 cm 120 cm |
| Stroom | 24W 36W 40W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Werktemperatuur (graad) | -20~50 |
| Werkende levensduur (uur) | 50000 |
| IP-classificatie | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Productnaam | LED-wallwasherlamp |
| Spanning | Gelijkstroom 24V/AC85-265V |
| CCT | Monokleur, RGB, RGBW |
| Controle | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP-klasse | IP65 Buiten |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| Dimensie | L250/500/1000*B27*H48mm |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Gebruik:


Wallwasherlampen hebben vele toepassingen en kunnen in veel verschillende omgevingen worden gebruikt. Wallwasher-lampen vinden enkele van de meest voorkomende toepassingen in commerciële omgevingen zoals winkels, hotels en restaurants. Ook in woningen worden ze toegepast om woon- en slaapkamers een stukje sfeer en elegantie te geven.
