Producteigenschap:
1. Snelle en eenvoudige installatie: de 120V LED-wallwasher-lichtstrip wordt geleverd met een Amerikaanse driepolige stekkerdoos en een 5-voet waterdichte buitenvoedingskabel, waardoor hij gemakkelijk te gebruiken is zonder bedrading. De 150 graden draaibare montagebeugel van de LED-lichtbalk kan in elke richting en in verschillende omgevingen worden geplaatst of opgehangen.
2. Energiebesparend nieuw ontwerp: een LED-wallwasher-lichtstrip met een indrukwekkende helderheid van 3850 lm en een laag stroomverbruik van 18 W kan u 80 procent op uw energiekosten besparen. Het bestaat uit 36 hoogwaardige LED-chips. De luchtstroomhypothese wordt gebruikt door wallwasher-spots voor buiten om ophoping van vocht in de lens te voorkomen. Het warmteafvoereffect is uitstekend en de verwarmingstemperatuur is hetzelfde als de omgevingsluchttemperatuur.
3. Hoge kwaliteit en super waterdicht: deze lineaire wandwaslamp voor buiten heeft een hoogwaardige aluminium behuizing en een tweekleurige pc-buis met een uitstekende lichttransmissie. Er zit lijm in het gewricht. De LED-schijnwerperlamp voor wallwashing biedt u een veilige en zorgeloze optie voor buitenverlichting dankzij de IP66-waterdichtheid, die garandeert dat hij regelmatig kan werken in natte en ijzige omstandigheden.
| Garantie | 5 jaar |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000-6500K |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Ingangsspanning (V) | Wisselstroom220-240V 50/60HZ |
| Werktemperatuur (graad) | -20~40 graden |
| Stroom | 24W/36W/48W |
| Ingangsspanning | Gelijkstroom 24V |
| Materiaal | aluminium |
| Lichtgevende stralingshoek | 15 graden/30 graden/45 graden/60 graden |
| Sollicitatie | De bouw/Vierkant/Brug/Aanplakbord/oriëntatiepunt enz. |
Detailbeeld:






