Beschrijving
Aanvraag sturen

PRODUCT BESCHRIJVING
Krachtige LED-wallwasher voor het wassen van voertuigen; 1.8-meter configureerbare lengte; 300-Watt RGB
Lineair wallwasher-licht voor DMX512
| Modelnr.: | Zwart-wit-270W-1502 |
| Voorkap & Behuizing: | Aluminium behuizing |
| Gehard glas: | 4mm dikte |
| LED-chip: | Hoog LM beroemd merk, Epistar |
| LED Aantal: | 90st 3W LED / 112st 3W LED |
| Kabelwartel: | Vernikkeld messing PG9 |
| Bestuurder: | Constante huidige bestuurder |
| Lens: | Helder, kraal, lineair |
| Stralingshoek opties: | 10 graden 30 graden 45 graden 60 graden 90 graden |
| Stroomkabel: | 2*1.0mm²/ 3*0.75mm² / 4*0.75mm² VDE rubberen kabel |
| Beschermingsklasse: | IP65 |
| Omgeving: | Droog |
| Montagemateriaal: | Wandgemonteerd systeem |
| Netto gewicht: | 16,8 kg met 1 m kabel |
| Levenslang: | >50000H |
GEDETAILLEERDE AFBEELDING






TOEPASSING TOON

