Producteigenschappen:
1. De verlichtingsarmatuur bestaat uit een stevige aluminium behuizing die weerbestendig is en geschikt voor gebruik buitenshuis.
2. In het armatuur is een reeks hoogwaardige LED's geïnstalleerd die energiezuinig zijn en een uitstekende verlichting met een hoge kleurweergave-index bieden.
3. Omdat de LED-technologie van het armatuur de levensduur behoudt, heeft het minder onderhoud nodig dan andere armaturen.
ProductSpecificatie:
| Maat | 100cm 120cm |
| Stroom | 24W 36W 40W |
| CRI (Ra>) | 80-83 |
| Garantie | 5 |
| IP-classificatie | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Spanning | DC 24V/AC85-265V |
| Dimensie | L250/500/1000*B27*H48mm |
Gedetailleerde afbeeldingen:





De aanpasbaarheid van de LED lineaire wandstraler voor buiten is een van de belangrijkste voordelen. Het is ideaal voor elke toepassing, omdat het in verschillende maten, ontwerpen en uitvoeropties verkrijgbaar is. Elk oppervlak dat de verlichtingsarmatuur verlicht, wordt visueel verbeterd door het mooie graaslichteffect dat het produceert. U kunt ook de hoek wijzigen waarin de lichtbundel wordt gericht door de armatuur aan te passen. U kunt de nodige lichteffecten creëren met de vrijheid die deze tool biedt.
Gebruik:


Het gebruik van de outdoor LED lineaire wall washer is ideaal voor thuis, op kantoor en in de horeca. Hotels, kantoorgebouwen, winkels en musea kunnen allemaal hun gevels laten benadrukken en verlichten met behulp van het verlichtingssysteem. Om de aandacht te vestigen op bomen, sculpturen, fonteinen en andere objecten in de buitenlucht, kan het ook worden gebruikt in landschapsverlichting. Brugverlichting kan ook profiteren van de outdoor LED lineaire wall washer, die de architectonische pracht van de bruggen zal benadrukken en accentueren.
