Beschrijving
Aanvraag sturen

- Functies
1. De LED-wandlamp vermindert de elektriciteitskosten en bespaart energie.
2. Het straalt een levendig en helder licht uit, ideaal voor het verlichten van buitenruimtes.
3. De betrouwbaarheid ervan wordt gegarandeerd door de duurzame materialen en de robuuste constructie, ongeacht de weersomstandigheden.
- Specificatie
| Meteriaal | Gegoten aluminium |
| Maat | L1000*B32*H25mm (exclusief houder) |
| Stroom | 24W 36W 40W 70W |
| Kleurtemperatuur | 3000K-6000K |
| Ingangsspanning | DC24V /AC85-265W |
| CRI | >80 |
| Levensduur (uur) | 50000 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| IP-classificatie | IP67 |
| Controle | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| Garantie | 5 jaar |
| Dimensie | L250/ 500/1000*B27*H48mm |
| Sollicitatie | Gebouwgevels, Tuin, Brug, Hotel, Reclameborden |
- Meer details


- Toepassingen

- Ons bedrijf


