Functie:
- LED-grazerlicht voor gebouwdecoratie voegt een krachtig, levendig tintje toe aan elk gebouw of architectonisch element.
- Met zijn energie-efficiënte LED-technologie is deze lamp een milieu-vriendelijke verlichtingsoptie voor gebouwen van elke omvang.
- Het strakke en moderne ontwerp van deze lamp verbetert de algehele esthetische aantrekkingskracht van elk gebouw, zowel binnen als buiten.
Specificatie:
| Maat | 100 cm 120 cm |
| Stroom | 24 W 36 W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Werktemperatuur (C) | - 20 ~ 50 |
| Levensduur (uur) | 50000 |
| IP-classificatie | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Ingangsspanning | Gelijkstroom 24 V / wisselstroom 85 - 265 V |
| CCT | RGBW, 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Controle | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP-klasse | IP65 Buiten |
| Materiaal | Gegoten-gegoten aluminium |
| Dimensie | L250/ 500/1000*B27*H48mm |
| Controle | Romote-controller |
gedetailleerde afbeeldingen:




gebruiksmogelijkheden:


Over ons:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

Neem contact met ons op voor een offerte
