Beschrijving
Aanvraag sturen

Productomschrijving
1. Een innovatieve warmteafgevende structuur en technologie.
2. Het aanpassen van de projectiehoeken is eenvoudig met behulp van de draaibare beugel.
3.Cree/Osram LED-chips worden gebruikt in Wall Washer Lights, die een hoogwaardige optische lens met uniforme kleur hebben.
4.Dia-casting aluminium behuizing, gehard glas.
5.Zeer strenge verouderingstest. Alle criteria voor waterdichtheid omvatten een 8-uur, 0.5-meter diepe watertest. Elke IP-klasse is hoger dan IP65.
PARAMETER:
| LICHTVERDELING | Wallwash |
| LICHT MATERIAAL | Behuizing van aluminiumlegering, gehard glas |
| GEMIDDELD LEVEN | 50000 uur |
| LED LICHTEN VERMOGEN(W) | 12W |
| AANTAL LED'S | 48st, 60st |
| STRAAL HOEK | 15,25,40,60,10X40,25X45 Graad |
| KABEL | Kabel {{0}}.15m stekker, kabel 0,5 m zonder stekker |
| KLEURWEERGAVE-INDEX (CRI) | Ra>85 |
| CONTROLE METHODE | DMX512 |
| INGANGSSPANNING (V) | DC24V (RGB), DC24V (enkele kleur) |
| INSTALLATIE METHODE | Opbouw |
| LICHT IP-KLASSE | IP66 |
| LED-LICHTBRON | Epistar SMD-led |
| LICHTBRON KLEUR | R, Y, B, G, W, RGB (meerkleuren), RGBW (kleurverandering) |
| KRACHTFACTOR | 0.98 |
| WERKTEMPERATUUR (graden) | -20 graden ~ plus 60 graden |
Meer afbeeldingen:


Toepassingsgebieden:


