
Productomschrijving
1. Gebruik RGB/RGBW/DMX512-kleuren voor verschillende scènes met wallwash-toepassingen.
2.TPU is een duurzaam, betrouwbaar waterdicht materiaal.
3. Voor toepassingen waarbij muren binnen of buiten worden gewassen, is IP67 waterdicht de beste optie.
4. De lengte van 5 meter en het slanke ontwerp maken de installatie eenvoudig, vooral voor gebruik in beperkte ruimtes.
5.De wallwasher heeft een veilige keuze in de DC24V-voedingsingang.
Specificatie
| Ingangsspanning | DC24V |
| Wattage | 18W |
| CRI(Ra) | >90 |
| LED Aantal | 48 stks/meter |
| Stralingshoek | 30 graden/45 graden/60 graden/20*45 graden |
| Snijd segmentlengte | 125mm |
| Waterdicht cijfer | IP67 |
| Behuizing materiaal | TPU |
| Werktemperatuur | -25 graden ~ plus 45 graden |
| Levensduur | 50000 uur |
Meer afbeeldingen:




Toepassingsgebieden:
Er zijn verschillende toepassingen voor flexibele LED-wallwashers, waaronder landschapsverlichting voor parken, gebouwen en bruggen.
Ter referentie volgen hieronder onze aanbevelingen voor de installatieafstand en installatiehoek van de wallwasher.


