

Productomschrijving
1. 180 graden vrije rotatie en installatie van verdikte aluminium beugels
2. Installatie van mannelijke en vrouwelijke verbindingen met een sterk waterdicht effect bij de onderste uitlaat
3.Gebruik van materialen die warmte snel verspreiden, bestand zijn tegen schokken, kou en hitte
4. Slagvaste volledig vullende lampenkappen van gehard glas met drievoudig waterdicht ontwerp een waterdicht ontwerp Waterdichte rubberen afdichting met een IP65-classificatie en een geïntegreerde waterdichte aandrijving.
Specificatie
| Stroom | 48W |
| Lichtbron | OSRAM-led |
| Ingangsspanning | Gelijkstroom 24V / wisselstroom 85-265V 50/60Hz |
| Kleur | 2200-6000K, RGB, RGBW |
| Lensgraad | 10*30 graden/10*45 graden/10*60 graden |
| IP waarde | IP65 |
| Maat | L1000* B75* H45mm |
| Materiaal | Aluminium |
Meer afbeeldingen:




Toepassingsgebieden:


Veelgestelde vragen
Q1. Kan ik een voorbeeldbestelling krijgen voor led-verlichting?
Ja, we verwelkomen een voorbeeldbestelling om de kwaliteit te testen en te controleren. Gemengde monsters zijn acceptabel.
Q2. Hoe zit het met de doorlooptijd voor dit licht?
Monster heeft 3-5 dagen nodig, massaproductietijd heeft 1-2 weken nodig, afhankelijk van de bestelhoeveelheid
Q3. Heeft u een MOQ-limiet voor de bestelling van ledlampen?
A: Lage MOQ, 1 st voor monstercontrole is beschikbaar
Q4. Hoe verzendt u de goederen en hoe lang duurt het voordat ze aankomen?
We verzenden meestal via DHL, UPS, FedEx of TNT. Het duurt meestal 3-5 dagen om aan te komen. Lucht- en zeevaart ook optioneel.
