
Functie:
● Hoge helderheid en laag verbruik 8w slanke LED-paneellamp gemaakt van premium led die u een hoger lumen en een lager vermogen geeft.
● De helderheid van deze 8W 800lm led-plafondlampen komt overeen met 150W traditioneel gloeilamplicht. Stroomverbruik is minder dan gloeilampen. Bespaar tot 90 procent op uw maandelijkse elektriciteitsrekening.
● Het ronde ontwerp maakt het eleganter en voegt een stijlvolle uitstraling toe aan uw kamerinterieur.
● Brede toepassing Perfect voor badkamer, wasruimte, woonkamer, keuken, slaapkamer, hal, kantoorverlichting.
Specificatie:
| productnaam | 8w slank LED-paneellicht |
| Wattage | 8W |
| Spanning | 220V |
| Verlichting Kleur | Koel wit |
| Vorm | ronde |
| Gebruik/Toepassing | Binnen |
| Kleurtemperatuur | 5000-6500 K |
| Ingangsspanning | 220V |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Kleur | Koel wit |
Product detail:






Waarom voor ons kiezen?
We bieden LED-lamplasermarkeringsservice aan onze klanten. Aangeboden producten worden vervaardigd volgens de vastgestelde normen met behulp van goed getest materiaal en de nieuwste technologie. Bovendien worden deze producten alom geprezen door onze klanten vanwege het robuuste ontwerp, de weerstand tegen beschadigingen, het gebruiksgemak en de langere levensduur.

