
HOOGTEPUNT
1. Dit is een LED-wallwasher die kan worden gebruikt voor bruggen, architecturale verlichting en gevels van gebouwen.
2. IP65. Lamp binnenin mist een waterdichte afsluiting. Afwerking van onze lamp met een veranderlijke ontwerpidentiteit.
3. Als er een probleem is met het licht, kunt u dit oplossen door de printplaat of de driver te vervangen. Het is niet nodig om de lampen te vervangen door nieuwe.
4. 6063 Aluminium is een armatuurmateriaal dat op gevels van gebouwen wordt gemonteerd en met elkaar kan worden verbonden om een scala aan tinten te creëren.
5. We hebben de lamp ontworpen en deze mal geopend; het is onze persoonlijke mal. In onze Chinese markt is de lamp hetzelfde.
6. Op uw verzoek kunnen we lengtes maken van 0,5 m, 1,0 m, 1,2 m en 1,5 m.
7. Alle lampen zijn voorzien van ingebouwde RDM/DMX-stuurprogramma's en de mogelijkheid om RDM/DMX uit te voeren op 3 of 8.4 kanalen.
8. Alle lampen maken gebruik van rubberen kabels, die afzonderlijk kunnen worden aangesloten met behulp van connectoren.
PARAMETERS
| Item nr. | BW-WW36W |
| Maat | L1000*B45*H62mm |
| Ingangsspanning | 24 V gelijkstroom, wisselstroom110-230V |
| LED-kleur | Enkele kleur/RGB |
| Materiaal | Aluminium plus gehard glas |
| IP-klasse | Ip65 |
| Stralingshoek | 10 graden 25 graden 30 graden 45 graden 60 graden 90 graden Optioneel |
| Geschatte levensduur | 50, 000UUR |
| Garantie | 2 jaar |
| LED-bron | Epistar/Cree |
| Sollicitatie | Ben van toepassing voor gebouw, binnen- of buitenlicht, overstroming voor de landschapsstructuur tot een uitstekend bouwkarakter. |
GEDETAILLEERDE AFBEELDING












