Beschrijving
Aanvraag sturen

BESCHRIJVING
Helderheid voor een groter gebied Verlichting: grote chips met een hoge lumenoutput om de helderheid van het verlichtingsgebied te verifiëren, smalle stralingshoek om de verlichting ver weg te focussen. Waterdicht en robuust: deze barlamp heeft een IP65 waterdichte certificering om ervoor te zorgen dat hij in alle ongunstige weersomstandigheden of klimaten zal functioneren. Zowel verstelbaar als eenvoudig te installeren Beugel: deze wandlamp is eenvoudig te installeren en kan worden aangepast om elk bord te verlichten.
ATTRIBUTIEF
| Merknaam | BENWEI |
| Garantie (Jaar) | 5-Jaar |
| Spanning | Wisselstroom100-250V, 50-60Hz |
| Stroomvoorziening | 200W |
| Kleur | 18 10W 4-in-1 Rood Groen Blauw Wit |
| DMX-kanaal | 8/23/72CH |
| Controle | DMX512-signaal of master - slave, spraakgestuurde zelfloop |
| Hoek | 15 graden (optioneel: 25 graden 45 graden) |
| Operatie modus | DMX, hoofd/secundaire machine, spraakbesturingsmodus; |
| Stroboscopisch | 1~5 keer/seconde, pulsmodus stroboscopisch |
| Maat | 975x85x155mm (LxBxH) |
| Netto gewicht | 5,5 kg |
GEDETAILLEERDE AFBEELDING






TOEPASSING TOON


