
Functies:
● ABS plus pc-lampbehuizing, stevig en duurzaam.
● SMD2835, 100lm/w, merk Epistar of Bridgelux-chip.
● Waterdicht, geen flikkering, geen donker gebied.
● Carrosseriekleur: wit of op maat gemaakt.
● Meerdere gatgroottes, kleuren voor gemakkelijke selectie.
● Wandmontage, met accessoires, eenvoudige installatie.
Specificatie:
| productnaam | Onderwater Zwembad Licht |
| Vermogen | 18w / 24w / 36w |
| Kleur | RGB-kleurverandering / enkele kleur |
| IP waarde | IP68 |
| Spanning | 12V |
| LED-bron | SMD2835 |
| Lumen | 100lm 2fw |
| Kleurtemperatuur | 2700-7000K |
| Garantie | 2-3 jaar |
| Certificering | CE% 2c EMC% 2c LVD% 2c RoHS |
Beschrijving:









FAQ
Q1. Hoe zit het met de doorlooptijd?
A: Monster heeft 3-5 dagen nodig, massaproductie heeft 1-2 weken nodig voor bestelhoeveelheid.
Q2. Is het goed om mijn logo op een led-lichtproduct af te drukken?
EEN: Ja. Informeer ons alstublieft formeel vóór onze productie en bevestig eerst het ontwerp op basis van ons voorbeeld.
Q3: Hoe om te gaan met de defecte?
A: Ten eerste worden onze producten geproduceerd volgens een strikt kwaliteitscontrolesysteem en zal het percentage defecten minder zijn dan 0,2 procent.
Ten tweede sturen we tijdens de garantieperiode nieuwe lampen met een nieuwe bestelling voor een kleine hoeveelheid.
Voor defecte batchproducten zullen we ze repareren en opnieuw naar u verzenden of we kunnen de oplossing bespreken, inclusief opnieuw bellen op basis van de werkelijke situatie.

