Producteigenschappen:
1. De zwembadverlichting maakt gebruik van krachtige SMD2835 81 LED's met een levensduur van meer dan 30.000 uur. Eenvoudige installatie. De wandopbouwstijl heeft een eenvoudig installatieproces.
2. De ingangsspanning van de zwembadlamp is DC 12V, dus let op. Aangezien de lamp beschadigd raakt bij gebruik met een hogere spanning, dient de lamp te worden aangesloten op een DC 110V/220V naar DC 12V LED trafo.
3. Op grote schaal gebruikt: op locaties zoals visvijvers, waterpartijen, spa-massagebaden en zwembaden.
ProductSpecifiek:
| Lichtbron | LED |
| Stroom | 12W 18W 24W |
| materiaal | ABS-UV |
| lichte kleur | Geel/wit/RGB/RGB |
| Krachtfactor | >90 procent |
| Stijl | Modern |
| Waterdicht niveau | Ip68 |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| Ingangsspanning (V) | Wisselstroom/gelijkstroom 12V/24V |
| Lamplichtstroom (lm) | 140lm/w; 160lm/w |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Werktemperatuur (graad) | -20~50 |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik


