Beschrijving
Aanvraag sturen

1. ABS plus pc-lampbehuizing, stevig en duurzaam.
2. SMD2835, 100lm/w, Epistar of Bridgelux chipmerk.
3. Waterdicht, geen flikkering, geen donker gebied.
4. Dekkleur: wit of aangepast.
ATTRIBUTIEF
| Vermogen | 36w |
| Kleur | RGB-kleurverandering |
| IP waarde | IP68 |
| Spanning | 12V |
| LED-bron | SMD2835 |
| Lumen | 100lm/w |
| Certificering | CE% 2c RoHS |
| Materiaal | ABS plus PC |
| Kleurtemperatuur | 6500K |
GEDETAILLEERDE AFBEELDING











