Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. Verbeterde afstandsbediening: het is perfect voor hotelzwembaden, aquariumverlichting, zwembadverlichting en vele andere toepassingen omdat het een uitgebreid bereik heeft tot 200 voet. U kunt dit zelfs doen als u ver van het zwembad verwijderd bent en de lichten bedienen.
2. Onderdelen van hoge kwaliteit: de zwembadlamp is gemaakt van ABS van technische kwaliteit, waardoor een nauwkeurig warmteafvoerontwerp mogelijk is. Bovendien heeft het een IP85 waterdicht ontwerp dat een betrouwbare werking en een lange levensduur van de lamp garandeert.
ProductSpecifiek:
| Stroom | 12W 18W 24W 30W 40W |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000-6000K |
| Lichtbron | LED |
| Ondersteuning Dimmer | Ja |
| Dienst verlichtingsoplossingen | Projectinstallatie |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| Ingangsspanning (V) | Wisselstroom/gelijkstroom 12V/24V |
| Lamplichtstroom (lm) | 120lm/w; 140lm/w; 160lm/w |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Werktemperatuur (graad) | -20~45 |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik



