Producteigenschappen:
1. 2 manieren om zwembadverlichting te bedienen: onze zwembadverlichting bevat een aparte buitenbedieningskast waarin de signaalontvanger is geïntegreerd, in tegenstelling tot standaard zwembadverlichting, die een slechte signaalontvangst heeft vanwege water en metalen dozen. Dit geeft aan dat je de lampen eenvoudig en ongemerkt kunt bedienen met een controller of afstandsbediening.
2. briljante zwembadverlichting: uw zwembad en tuin komen tot leven met een reeks effen kleuren en briljante gekleurde lichten. Verleng de zwemduur van uw zwembad door een veelkleurige LED-onderwaterverlichting te installeren!
3. Eenvoudige installatie: verzegeld en ononderbroken licht. Behuizing is niet bij de lamp inbegrepen. Installatie vereist geen ring, pakking of behuizing. Het wordt geïnstalleerd in de 10 "natte nis en vervangt uw hele oude armatuur.
ProductSpecifiek:
| Stroom | 12W 18W 24W |
| nominale spanning | DC12V% 2fDC24V |
| materiaal | ABS-UV |
| lichte kleur | Geel/wit/RGB/RGB |
| installatie | ingebed |
| Ra | 80 |
| Diameter van de opening | % d0% a4290 * 70mm |
| Garantie | 2 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik



