
Productomschrijving
1. De lampbehuizing is gemaakt van ABS-materiaal dat sterk en duurzaam is en een sterke waterdichte corrosie- en scheurweerstand heeft.
2.Using hoge helderheid LED lamp kraalhoge helderheid laag energieverbruik, weinig licht verval, uniform licht, zacht licht.
3. De lampvoet heeft een E27-schroef, waardoor de lichtbron gemakkelijk kan worden vervangen.
4.Het lamplichaam neemt het ontwerp van het afdichtingsgat aan, de waterdichte prestaties zijn beter.
Specificatie
| Materiaal | buikspieren |
| LM | 2500 |
| Spanning | 12V wisselstroom |
| Led-chip | Bridgelux/Epistar |
| IP waarde | IP68 |
| Kleur | Warm wit/Wit/RGB |
| Kabel | E26/E27 |
| Maat | D169*H138mm |
| Opmerking | 12V/120V AC transformator moet apart KOPEN |
Meer detail





Sollicitatie
Het kan worden gebruikt in zwembad, vijver, vaas, aquarium. Ideaal voor zowel binnen- als buitendecoratie, zoals huwelijksfeesten, Kerstmis, Halloween, vakantie-evenementen, enz.


