Producteigenschappen:
1. RGB-kleurverandering en extern besturingsontwerp: sluit een extra LED-controller aan. De RGB-zwembadverlichting kan worden gedimd en hun kleuren kunnen worden gewijzigd met behulp van de controller.
2. Onze 11-inch onderwaterzwembadverlichting kan op twee manieren worden geplaatst: door gaten te boren voor wandmontage of via een 10 tot 12-inch brede spleet.
3. Breed gebruik van RGB-onderwaterzwembadlicht: het van kleur veranderende onderwater-ingebedde LED-zwembadlicht wordt vaak gebruikt in binnenzwembaden, villazwembaden, badkuipen, huisaquaria, SPA-massagebaden, kunstmatige meren, watergordijnen, fonteinen, watervallen, vijvers, watervallen, zoute en zeewateromgevingen, enz.
ProductSpecifiek:
| Stroom | 12W 18W 24W |
| nominale spanning | DC12V% 2fDC24V |
| materiaal | ABS-UV |
| lichte kleur | Geel/wit/RGB/RGB |
| installatie | ingebed |
| Ra | 80 |
| Diameter van de opening | Ф290*70mm |
| Garantie | 2 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik


