Producteigenschappen:
1. Lange levensduur: LED-lampen gaan langer mee dan andere verlichtingsopties. U hoeft ze dus minder vaak te vervangen.
2. Personalisatie: Veel LED-zwembadverlichting biedt een breed scala aan kleuropties, waardoor u een gepersonaliseerd verlichtingsplan voor uw zwembad kunt creëren.
3. Afstandsbediening: LED-zwembadverlichting kan worden bediend met een afstandsbediening of een app op uw smartphone, waardoor u de verlichting eenvoudig kunt in- en uitschakelen of de kleur en intensiteit kunt aanpassen.
ProductSpecificatie:
| IP-classificatie | IP68 waterdicht |
| Ingangsspanning | 85-265V, 100-277V wisselstroom |
| CRI | >80Ra |
| Lichtopbrengst | 110-120lm/W |
| Stroom | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| Functie | RGB+CCT Veranderen+dimmen |
| Kleurtemperatuur | RGBW |
| Materiaal | Aluminium +PMMA |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Controle | Afstandsbediening |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Gebruik:

