
Functies:
● Roestwerend roestvrij staal 304
● Gepatenteerde optische technologie
● RGB-model maakt gebruik van DMX512
● IP68 waterdicht tarief
● Eenvoudig te installeren en te monteren
● CREE/OSRAM-LED's
● Tot 5 jaar garantie
Specificatie:
| productnaam | 12W LED onderwaterverlichting |
| Ingangsspanning | DC12% 2F24V |
| Stroom | 12W |
| LED-chip | Cree/Osram/Bridgelux |
| Stralingshoek | 15 graden – 60 graden Optioneel |
| GDT | 2700K-6500K/RGB |
| CRI | 82 plus |
| IP-tarief | Ip68 |
| Gewaardeerde uren | 50000 meer |
| Werktemperatuur | -30 graden - plus 55 graden |
Beschrijving van 12W LED onderwaterverlichting:
Onderwater LED-lampen gemaakt door BENWEI zijn helder, energiezuinig en aantrekkelijk vormgegeven, waardoor ze perfect zijn voor vrijwel elke toepassing. Ideaal voor installatie in fontein, zwembad, vijver, waterval etc.









FAQ
Vraag: Bent u een fabriek of een handelsmaatschappij?
A: Wij zijn een fabriek en exporteren ook. betekent fabriek plus handel. Wij zijn al meer dan 10 jaar gespecialiseerd in schoonmaakproducten in China.
Vraag: Wat is uw productkwaliteitscertificaat?
A: We zijn geslaagd voor het ISO2000-certificaat voor het kwaliteitssysteem en het BSCI-certificaat.
Vraag: Hoe kan ik het monster krijgen?
A: We kunnen u een gratis monster geven, u hoeft alleen de vracht te betalen. We zullen de internationale express kiezen met een lage prijs en een hoge transportefficiëntie, die volledig aan u zal worden geretourneerd wanneer u de volgende keer uw bestelling plaatst.

