Producteigenschappen:
1. De 12v onderwater zwembadverlichting is volledig waterdicht, wat een van de belangrijkste voordelen is. Dit geeft aan dat ze speciaal zijn gemaakt om de extreme omstandigheden in zwembaden te weerstaan, die normale verlichting kunnen beschadigen.
2. Wanneer u de verlichting nodig hebt om te zwemmen, kunt u deze op het felste niveau aanzetten. U kunt de verlichting ook dimmen voor meer sfeer.
ProductSpecificatie:
| LED-chip | Epistar / SMD2835 |
| IP-classificatie | IP68 waterdicht |
| Ingangsspanning | 85-265V, 100-277V wisselstroom |
| CRI | >80Ra |
| Lichtopbrengst | 110-120lm/W |
| Stroom | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| Functie | RGB+CCT Veranderen+dimmen |
| Kleurtemperatuur | RGBW of warm wit, natuurlijk wit, koud wit |
| Materiaal | Aluminium +PMMA |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Levensduur | 50000 uur |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Het installeren van onderwater zwembadverlichting is iets waar u over na moet denken bij het bouwen van een zwembad. Deze verlichting maakt het zwembad niet alleen esthetisch aantrekkelijker, maar stelt u ook in staat om het 's avonds te gebruiken. Deze verlichting is handig als u poolparty's wilt organiseren of gewoon het zwembad na zonsondergang wilt gebruiken. De kenmerken en toepassingen van 12 volt onderwater zwembadverlichting worden in dit artikel besproken.
Gebruik:

Zwembadverlichting is niet alleen handig om het zwembad te gebruiken in schemerige of donkere omstandigheden, maar het verbetert ook de esthetiek van het zwembad. U kunt een mooie, rustige ruimte creëren voor poolparty's en nachtelijke bijeenkomsten.
