functie:
Ten eerste is de LED-buislamp 40 W milieuvriendelijk-vriendelijk en energiezuinig-. Vergeleken met traditionele TL-buizen verbruikt het minder energie en gaat het langer mee, waardoor de ecologische voetafdruk kleiner wordt en er geld wordt bespaard op de elektriciteitsrekening. Bovendien zendt het geen schadelijke UV- of IR-straling uit en is het vrij van giftige elementen zoals kwik of lood.
Ten tweede heeft de LED Buislamp 40w uitstekende lichtprestaties. Het straalt helder en helder licht uit dat de zichtbaarheid verbetert en de belasting van de ogen vermindert. Het heeft een hoge kleurweergave-index (CRI) die natuurlijke en levendige kleuren garandeert, waardoor het ideaal is voor een reeks omgevingen, van woningen tot kantoren, ziekenhuizen en winkelruimtes.
Probeer het vandaag nog en ervaar het verschil dat het kan maken voor uw verlichtingsbehoeften.
Specificatie:
| Stroom | 10W / 12W / 16W / 28W / 32W / 40W / 72W |
| Maat | 30 cm, 60 cm, 120 cm, 150 cm, 240 cm |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Lichtopbrengst (LM/W) | 120 LM/W, 140 LM/W, 160 LM/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Ondersteuning dimmer | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| Materiaal | Aluminium behuizing + pc-afdekking |
| Ingangsspanning (V) | 85-265 V wisselstroom, 100-347 wisselstroom, 12 V gelijkstroom, 24 V gelijkstroom, 48 V gelijkstroom |
| Led-chip | SMD 2835 LED, Epistar, Samsung |
| Omslag | Melkachtig/matte en heldere omslag |
| Accessoire | IP40 |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Intelligente IC constante stroom.
Gebruik:

LED-buislampen 40W kunnen worden gebruikt in buitenruimtes zoals tuinen, voetpaden en parkeerplaatsen.
Over ons:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

Neem contact met ons op voor een offerte
Verpakking & Levering:

Veelgestelde vragen:
1.Wat zijn uw verzendopties en -kosten?
A: We bieden verschillende verzendopties, afhankelijk van de bestemming en de grootte en het gewicht van de bestelling.
2. Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A: Wij accepteren verschillende soorten betalingen, waaronder bankoverschrijvingen, creditcards en PayPal.
3. Is uw LED-buis compatibel met ballast of starter?
A: U MOET vóór installatie de ballast en de starter omzeilen (verwijderen).
