ProductSpecificatie:
| Stroom | 9W / 10W / 18W / 20W / 23W / 25W |
| Maat | 60cm/2FT, 120cm/4FT, 150cm/5FT, |
| Stralingshoek | 120-180 graden |
| Kleurweergave-index (Ra) | >83 or >90 |
| Kleur temperatuur | 3000K-6000K |
| PF | >0.90 |
| Ondersteuning dimmer | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| Flikkervrij | Geen flikkering |
| Materiaal | Aluminium behuizing + pc-afdekking |
| Ingangsspanning (V) | 85-265 V wisselstroom, 100-277 wisselstroom, 12 V gelijkstroom, 24 V gelijkstroom, 48 V gelijkstroom |
| Levensduur (uren) | 50000 uur |
| garantie | 5 jaar |
| Lampvoet | G13 |
Producten Beschrijving

Functie:
1. De G13 LED-buislamp is ideaal voor het creëren van een warme en uitnodigende sfeer voor een rustgevende nacht of voor het leveren van levendige en stimulerende verlichting voor geconcentreerde taken.
2. Deze LED-buislamp beschikt over CCT-instelbare mogelijkheden, samen met opmerkelijke energie-efficiëntie en een langere levensduur.
3. Met een levensduur tot 50.000 uur garandeert deze G13 LED-buislamp jarenlang betrouwbare en consistente verlichting.


Gebruik

De G13 LED-buislamp is met zijn verstelbare CCT perfect voor een verscheidenheid aan toepassingen. Deze veelzijdige verlichtingsoplossing kan een breed scala aan omgevingen verbeteren, waaronder kantoren, vergaderruimtes, winkelruimtes en restaurants. Creëer een vriendelijke sfeer in uw bedrijf met warmwitte verlichting, of verhoog de productiviteit en focus in uw werkruimte met koelwitte verlichting.
Ons bedrijf
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd werd opgericht in 2010. Het is een nationale high{2}}tech-onderneming die ontwerp, R&D, productie en verkoop van binnen- en buitenverlichtingsproducten integreert en ook OEM en ODM kan doen.
We bieden ook professionele verlichtingsoplossingen en andere geïntegreerde diensten. BENWEI benadrukt de filosofie "kwaliteit eerst" om met zijn klanten samen te werken. Onze klanten bestrijken Europa, Amerika, Azië, Australië, Zuid-Afrika en andere landen, hebben een leidende positie ingenomen op de verlichtingsmarkt en hebben het vertrouwen van klanten gewonnen.

Veelgestelde vragen
Vraag: Hoe waarborgt u de kwaliteit?
A: We krijgen drie QC-processen: 1. Voor grondstoffen; 2. Tijdens de helft van de productie; 3. Laatste QC-test één voor één na 12 uur veroudering.
Vraag: Hoe te handelen als er kwaliteitsproblemen aan onze kant zijn tijdens de garantieperiode?
A: Maak eerst foto's of video's als bewijs en stuur deze naar ons. We zullen nieuwe gratis vervangen.
Vraag: OEM OF ODM geaccepteerd?
A: Ja, we kunnen OEM & ODM doen, logo op het licht of pakket beide zijn beschikbaar.
