Beschrijving
Aanvraag sturen
functie:
1.Langer brandend licht zonder UV.
2. Ze vervagen of flikkeren niet en zijn 100% recyclebaar.
3. Minimaal 50% vermogensverlies vergeleken met fluorescentielampen.
Specificatie:
| Stroom | 10W |
| Maat | 30cm |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lichtrendement (LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | >80 or >95 |
| PF | >0.90 |
| Ondersteuning Dimmer | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| Materiaal | Aluminium behuizing + PC-afdekking |
| Ingangsspanning (V) | 85-265V AC,100-347 AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Led-chip | SMD 2835 LED, Epistar, Samsung |
| Omslag | Melkachtig / mat en helder deksel |
| Accessoire | IP40 |
Gedetailleerde afbeeldingen:
Gebruik:
Over ons:
Verpakking en levering:
