Beschrijving
Aanvraag sturen

Productomschrijving
1.Ultra-helderheid
2. Gebruik een goede led-chip, levensduur 40,000 uur
3. Eenvoudig te installeren, kan op elke plaats worden bevestigd
4. Laag stroomverbruik
5. Geen verblinding, geen flits
6. Milieuvriendelijk, energiebesparing
Essentiële details
| productnaam | LED 2G11 lichtslang |
| Stroom | 9W, 14W, 18W |
| Spanning | 100-240VAC |
| LED-type | SMD2835 LED's |
| Efficiëntie | 100-120lm/w |
| C.R.I | >80ra |
| IP waarde | Ip44 |
| Kleurtemp | 2700K-6500K |
| Werktemp | -20 graad - 50 graad |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Levensduur | >50000 uur |
| Maat | 230mm% 2F320mm% 2F410mm |
| Garantie | 2-5jaar |
Meer afbeeldingen:




Sollicitatie
Op grote schaal gebruikt in huizen, villa's, hotels, schoonheidssalon, cafés, supermarkten, winkelcentra, winkels, musea, bibliotheken, fabriek, kantoor, werkplaats, magazijn, parkeerplaats, reclamewoningen, auto's, treinen, schepen, voertuigen, enz., kan de industrie duidelijk maken om het energieverbruik te verminderen en u een groene verlichtingsomgeving te geven.


