Beschrijving
Aanvraag sturen

Deze PL-L LED-lamp, die tot vier keer langer meegaat dan conventionele CFL's, kan verticaal worden geïnstalleerd in armaturen met 4-pin 2G11 fittingen. Door compatibiliteitsproblemen met ballast te voorkomen, verlaagt deze PLT-lamp met directe draad de totale kosten.
Productomschrijving
1. Tot 50 procent energiezuiniger dan conventionele spaarlampen
2.Zonder lood of kwik is verwijdering eenvoudig en milieuvriendelijk.
3. Gebruikt een ingebouwde wereldwijde spanningsdriver om zichzelf van stroom te voorzien.
4. Geschikt voor volledig gesloten, moeilijk bereikbare fittingen
| Spanning | 240V wisselstroom |
| dimbaar | Ja |
| Stralingshoek | 180 |
| Baseren | 2G11 |
| Lamp Afwerking | Berijpt |
| Levensuren | 25000 |
| Energieverbruik | 12W |
| Lumen output | 1200lm |
Meer afbeeldingen:



Sollicitatie


