ProductSpecificatie:
| ingangsspanning | AC100-277Vac 50hz/60hz |
| Vermogen (watt) | 20W/40W/60W/80W |
| Lengte | 600 mm (2 ft), 1200 mm (4 ft), 1500 mm (5 ft) |
| Lumen-efficiëntie | 160 lm/w |
| Machtsfactor | PF>0.95 |
| Kleurtemperatuur | 2700k-6500k |
| IP-klasse | IP67 |
| PC-afdekking | Doorzichtige deksel/melkachtige deksel beschikbaar |
| IK | IK08/Aangepast |
Producten Beschrijving

Uitzonderlijke elektrische prestaties: de T8 LED-tri-lamp verbruikt veel minder elektriciteit en behoudt dezelfde helderheid in vergelijking met conventionele verlichtingsarmaturen.
Slagvastheid: Deze LED-lamp is een betrouwbare optie voor locaties waar deze kan worden blootgesteld aan mogelijke schade vanwege de uitstekende slagvastheid, wat wordt bevestigd door de IK08-certificering.


Gebruik

Parkeergarages: De T8 LED tri-proof lamp is de beste verlichtingsoptie voor parkeergarages waar bescherming tegen vocht en mogelijke schade vereist is vanwege de slag-bestendige en waterdichte- eigenschappen.
Parkeergarages: De T8 LED tri-proof lamp is de beste verlichtingsoptie voor parkeergarages waar bescherming tegen vocht en mogelijke schade vereist is vanwege de slag-bestendige en waterdichte- eigenschappen.
Ons bedrijf
Onze geschiedenis:Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een professionele fabrikant in de productie van LED-verlichtingsproducten en integreert ontwerp, ontwikkeling, productie en verkoop van high{1}}tech-producten als geheel. Onze fabriek werd opgericht in 2010 en is gevestigd in Shenzhen.
Onze certificaten:We hebben ISO9001, ISO4001, ETL, DLC, TUV, CE, EMC, LVD, SAA, FCC CB ROHS en verkrijgen patentcertificaten.

