ProductSpecificatie:
| Lamplichtopbrengst (lm/w) | 100/120/140/150/160LM/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80.000 |
| Ingangsspanning (V) | 120-277V/120-347V |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Ondersteuning dimmer | Ja |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| Werktijd (uren) | 50000 |
| Lengte | 2ft/4ft/5ft/8ft |
| Materiaal | PC-cover+PC-behuizing |
| CCT | 3500K/4000K/5000K 3CCT Schakelbaar in één |
| Installatie | Opbouwmontage; Ophanging montage; Opbouwmontage onder een hoek van 45°; Montage deksel aansluitkast; Fraudebestendige montage; |
| Lumen | 140Lm/W |
| Functie | 0-10V dimmen, sensor, noodgeval, Bluetooth optioneel |
Producten Beschrijving

De Smd2835 IP65 LED Tri Proof Light is IP65-gecertificeerd, wat betekent dat hij bestand is tegen stof en waterstralen onder lage- druk. Dit is een van de leukste dingen eraan. Dit maakt hem ideaal voor stoffige en vochtige gebieden, omdat hij lang meegaat en niet veel onderhoud nodig heeft.


Gebruik

De Smd2835 IP65 LED Tri Proof Light is ongelooflijk nuttig en kan op veel verschillende manieren worden gebruikt. Het kan worden gebruikt in fabrieken, magazijnen en opslagfaciliteiten om werknemers sterk, constant licht te bieden. In gebieden zoals parkeergarages en trappenhuizen kan het wandelaars en automobilisten helpen elkaar te zien en veilig te blijven. Bedrijven en supermarkten kunnen het ook gebruiken om de ruimte er in het algemeen mooier uit te laten zien.
Ons bedrijf
Onze geschiedenis:Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een professionele fabrikant in de productie van LED-verlichtingsproducten en integreert ontwerp, ontwikkeling, productie en verkoop van high{1}}tech-producten als geheel. Onze fabriek werd opgericht in 2010 en is gevestigd in Shenzhen.
Onze certificaten:We hebben ISO9001, ISO4001, ETL, DLC, TUV, CE, EMC, LVD, SAA, FCC CB ROHS en verkrijgen patentcertificaten.

