ProductSpecificatie:
| Ingangsspanning | AC180-265V, 50/60Hz, DC24V |
| Lichtefficiëntie | 110-120 lm/W |
| Bron | SMD2835-LED's |
| CCT | 3000K, 4500K, 5000K, 6500K |
| CRI | >80Ra |
| Optioneel dimmen | Dali / 0-10V dimmen |
| PF | >0.9 |
| Rijmodus | Constante stroom driver |
| Materiaal | ABS + PC-afdekking (mat of klasse) |
| Werktemp. | -20 ~ 50 graden |
| Bescherming | IK08 / IP65 |
Producten Beschrijving

De IP66 waterdichte LED-drie-proof Light is niet alleen waterdicht, maar verbruikt ook extreem weinig energie. Er wordt gebruik gemaakt van LED-technologie om helder,-duurzaam licht te leveren terwijl er zeer weinig stroom wordt verbruikt. LED-lampen zijn een goede keuze voor het verlichten van een kamer, omdat ze geld besparen en goed zijn voor het milieu.


Gebruik

U kunt dit armatuur voor een groot aantal doeleinden gebruiken, zoals het verlichten van bedrijven, fabrieken, magazijnen en buitenshuis. Het wordt doorgaans gebruikt op locaties zoals parkeerterreinen, garages, fabrieken, werkplaatsen en andere moeilijk-bereikbare- plaatsen waar constante verlichting nodig is.
Ons bedrijf
Onze geschiedenis:Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een professionele fabrikant in de productie van LED-verlichtingsproducten en integreert ontwerp, ontwikkeling, productie en verkoop van high{1}}tech-producten als geheel. Onze fabriek werd opgericht in 2010 en is gevestigd in Shenzhen.
Onze certificaten:We hebben ISO9001, ISO4001, ETL, DLC, TUV, CE, EMC, LVD, SAA, FCC CB ROHS en verkrijgen patentcertificaten.

