
- Functies
1. Volledige pc-behuizing, kan het deksel openen en de terminal verplaatsen, afdichtingsstrip met hoge dichtheid. Goede afdichting, waterdichte plug inkomende lijn. Echt stof-dicht, vocht-dicht en anti-muggen.
2. Er kunnen drie kleurtemperaturen worden geselecteerd: wit licht, neutraal licht, warm licht, voldoen aan de licht- en kleurvereisten van verschillende scènes.
3. Het uiterlijk is eenvoudig en elegant, en dankzij het afgedichte ontwerp van de lampbehuizing kan de lampenkap nauw worden geïntegreerd met de voet om te voorkomen dat stof en muggen erin boren.
- Specificatie
| Lichtefficiëntie | 120 lm/w |
| Materiaal | Aluminium + PC-afdekking |
| Waterdicht | IP66 |
| Ingangsspanning | 200-240V |
| Kleurtemperatuur | 3000K,4000K,5000K |
| Levensduur | 10000 |
| CRI | 80 |
| Garantie | 3 jaar |
| LED | SMD2835 |
- Meer details




- Toepassingen

- Ons bedrijf


