Invoering

Drie-proof-lampen zijn verlichtingsarmaturen met drie kenmerken: ze zijn waterbestendig, stofdicht en- anticorrosief. Drie-proof-lampen worden ook wel drie-proof-kaarsen genoemd. Deze verlichtingsarmaturen worden vaak in fabrieken gebruikt om het hoofd te kunnen bieden aan de zware omstandigheden in de wereld van vandaag.
Producten Kenmerken
1. Schok-bestendig: deze Triproof Light is uitgerust met schokbestendigheid, waardoor hij bestand is tegen een val en tegen barre weersomstandigheden.
2. Eenvoudige installatie: Deze Triproof Light biedt u een verscheidenheid aan eenvoudige installatieopties, waardoor u kunt kiezen tussen opbouwmontage of ophanging, afhankelijk van uw persoonlijke smaak.

Productspecificatie
| Stroom | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Ingangsspanning | AC85-265V, 100-277V AC |
| kleur temperatuur | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| lichtstroom | 120 lm/w, 140 lm/w, 160 lm/w |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Buismaterialen | Aluminium behuizing + pc-afdekking |
| Lampvoet | G13 |
| Maat | 60CM 120CM 150CM |
| Omslag | Melkachtig en helder deksel |
| CRI | >80 |
| Led-chip | Epister 2835 |
| Garantie | 5 jaar |
| Levensduur | 50000 uur |
| PF | >0.90 |
| Waterdicht | IP65 |
Gebruik

Over het algemeen zijn de meest voorkomende toepassingsomgevingen te vinden in energiecentrales, staalfabrieken, petrochemische faciliteiten, schepen en andere locaties. Dit zijn de locaties waar de eisen voor industriële verlichting gelden in situaties die zeer corrosief zijn, veel stof bevatten en worden blootgesteld aan regen.
Ons bedrijf
Ontwerp, ontwikkeling, productie en verkoop van high{0}}-producten zijn allemaal geïntegreerd door Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, een professionele fabrikant van LED-verlichting.

Veelgestelde vragen
Vraag: Hoe moet u een bestelling voor led-licht plaatsen?
A: Laat ons eerst uw vereisten of toepassing weten. Ten tweede citeren wij op basis van uw vereisten of onze suggesties. Ten derde bevestigt de klant de monsters en plaatst hij een aanbetaling voor een formele bestelling. Ten vierde regelen wij de productie.
Vraag: Wat is uw minimale bestelhoeveelheid led-verlichting?
EEN: Onze MOQ is 2.
