Producteigenschappen:
1. Uitstekende stofdichte prestaties: geschikt voor stoffige ruimtes, het afgedichte ontwerp houdt stof buiten.
2. Omdat de schaal is samengesteld uit anti-corrosiecomponenten, is deze ongevoelig voor corrosie door zoutnevel, zuren en alkaliën.
3. Een sterk structureel ontwerp dat geschikt is voor omgevingen met trillingen of mechanische schokken, is seismisch en schokbestendig.
Specificatie:
| Stroom | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Ingangsspanning | AC85-265V, 100-277V AC |
| kleur temperatuur | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Buismaterialen | Aluminium behuizing + pc-afdekking |
| Lampvoet | G13 |
| Omslag | Melkachtig en helder deksel |
| CRI | >80 |
| Led-chip | Epister 2835 |
| Garantie | 5 jaar |
| Levensduur | 50000 uur |
| PF | >0.90 |
| Waterdicht | IP65 |
Meer details:



Gebruik:


Chemische fabriek/farmaceutische fabriek-bestand tegen corrosie, explosies, zuren en alkaliën.
Voedselverwerkingsfaciliteit-ongevoelig voor water en olie, gemakkelijk te reinigen en voldoet aan de hygiënevoorschriften.
