Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. De witzwarte aluminium LED-raillamp heeft een slanke aluminium behuizing die niet alleen het stijlvolle uiterlijk verbetert, maar ook uitzonderlijke duurzaamheid en een lange levensduur garandeert.
2. De LED-technologie die in deze railverlichting is verwerkt, garandeert zowel energie-efficiëntie als een langere levensduur.
3. De witzwarte aluminium LED-railverlichting biedt uitzonderlijke flexibiliteit en moeiteloze installatie.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 10W/20W/30W/40W/50W |
| Stralingshoek | 30,45 graden |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lichtopbrengst (LM/W) | 120LM/W, 140LM/W, 160LM/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | >80 or >95 |
| Ondersteuning dimmer | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| Ingangsspanning (V) | 85-265 V AC |
| Omslag | Witte kleur en zwarte kleur |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik:



