Functie:
1. Museumlicht versterkt kunst op een natuurlijke manier en onthult de echte schoonheid ervan.
2. Museum Light geeft u ongeëvenaarde vrijheid en controle om voor elke tentoonstelling de ideale lichtshow te creëren.
3. Onze professionals hebben Museum Light zorgvuldig ontworpen om spectaculaire verlichting te creëren die bezoekers zal verbazen en hun museumervaring zal verrijken.
specificatie:
| Stroom | 10W 12W 15W 20W 30W |
| Ingangsspanning | AC85-265V |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Huisvesting | Zwart of wit beschikbaar |
| LED-chip | 10W 12W 15W 20W 30W LED-MAÏSKOLF |
| Levensduur | 5000 |
| Lichtopbrengst | 140-160 lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Dimbaar | Ja |
| Sollicitatie | Woonplaats/kantoor/Museum/Galerij/Winkelwinkel |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



gebruik:


Museumlicht verlicht kostbare artefacten en kunstwerken en laat hun ware schoonheid en details zien.
Over ons:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

Neem contact met ons op voor een offerte
verpakking en levering:

