Producteigenschappen:
1. Wit is een klassieke tint die eenvoud, elegantie en zuiverheid symboliseert. Door moderne witte railverlichting toe te voegen, verbetert u de uitstraling van uw kamer en wordt tegelijkertijd de helderheid en neutraliteit van wit benadrukt. Wit reflecteert licht, wat het effect van de verlichtingsarmaturen in uw kamer versterkt en de indruk wekt dat alles helderder en uitnodigender is.
2. Er zijn veel verschillende stijlen van moderne witte railverlichtingsarmaturen die kunnen worden afgestemd op elk denkbaar huisontwerp. Er zijn railarmaturen met onderscheidende ontwerpen die persoonlijkheid geven aan uw stijl en minimalistische railverlichtingsitems die perfect integreren in een witte omgeving. Bovendien is de verlichting behoorlijk veelzijdig en kan deze worden gericht en aangepast aan uw wensen.
ProductSpecifiek:
| Type voorwerp | moderne witte spoorverlichting |
| Stroom | 12W/20W/30W/40W |
| Ingangsspanning (V) | Wisselstroom100-265V |
| CRI (Ra>) | 80 R |
| Werktemperatuur | -20 ~ +55 |
| Materiaal lamplichaam | Aluminium |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000-6000K |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik



