Functie:
1. Dankzij de verstelbaarheid van 360 graden kunt u met de Gallery LED Track Light het licht precies daar richten waar u het nodig heeft, waardoor uw kunstwerk wordt benadrukt en diepte en dimensie aan uw ruimte wordt toegevoegd.
2. Deze railverlichting is ontworpen om naadloos in elke galerij, museum of tentoonstellingsruimte te passen, dankzij de aanpasbare functies en het brede scala aan montagemogelijkheden.
3. De LED-technologie die in deze railverlichting wordt gebruikt, is niet alleen milieuvriendelijk, maar bespaart u ook geld op uw elektriciteitsrekening. Bovendien hoeft u zich dankzij de lange levensduur geen zorgen te maken over dure vervangingen en onderhoud.
specificatie:
| Stroom | 10W, 12W, 15W |
| Ingangsspanning | AC85-265V |
| CCT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Huisvesting | Zwart of wit beschikbaar |
| LED-chip | 10W 12W 15W 20W 30W LED-MAÏSKOLF |
| Levensduur | 5000 |
| Lichtopbrengst | 140-160 lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Dimbaar | Ja |
| Sollicitatie | Woonplaats/kantoor/Museum/Galerij/Winkelwinkel |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



gebruik:


Over ons:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

Neem contact met ons op voor een offerte
verpakking en levering:

