Producteigenschappen:
1. Waterdicht: De waterdichte Led Strip 24v/12v kan gebruikt worden onder vochtige omstandigheden. Dit maakt hem ideaal voor badkamers, keukens, zwembaden en buitenshuis.
2. Sterkte lijm: de sterke zelfklevende achterkant van de strip plakt op vlakke oppervlakken zonder te glijden of los te laten.
3. Deze strip is taai. LED-chips en materialen van hoge-kwaliteit maken de strip duurzaam.
4. Energie-efficiëntie: waterdichte ledstrip 24v/12v maakt gebruik van energie-efficiënte LED's. Het wordt goedkoper met de tijd.
ProductSpecificatie:
| PCB-breedte | 10MM |
| LED-aantal/m | 60 leds/m 5050 |
| PCB-materialen | 3Oz Dubbel-zijdig gecoat puur koper |
| Spanning (V) | 12V gelijkstroom / 24V gelijkstroom |
| Nominaal vermogen (W) | 14.4W/M, 72W/5M |
| Lichtgevend (lm/m) | 1000 lm/m |
| LED's materiaal | verpakt met 99,99% puur gouddraad |
| CRI(RA>) | CRI80 (CRI 90 optioneel) |
| Kleur | wit, koel wit, wram wit, rood, blauw, groen, geel |
| Gecertificeerd | TUV, CE, ROHS |
| Controle | Afstandsbediening |
Gedetailleerde afbeeldingen:






Gebruik:


1. Buitenverlichting: De waterdichte LED-strip mag buiten worden gebruikt. Het kan tuinen, terrassen, patio's en bruiloften verlichten.
2. Verlichting onder kasten: de strip verlicht keukenkasten en voorraadkasten. Het vereenvoudigt de bediening in de keuken en is eenvoudig te installeren.
3. Accentverlichting: Buig en draai de 24v/12v LED-strip over bochten om unieke interieurverlichtingseffecten te creëren.
