Beschrijving
Aanvraag sturen

Productomschrijving
- High Power Hoge CRI90-95 SMD2835 led-chip
- FPC in witte kleur, elke 6 LED's kan worden gesneden
- De dikte is 3 Ounces koper PCB van hoge kwaliteit
- DC24V constante spanning werking
Specificatie
| Ingangsspanning | DC12% 2F24V |
| Vermogen | 7.2/14.4/16/25W/M |
| Lichtgevend | 520-3120LM |
| Maat | 8% 2F10mm |
| Snijeenheid | 3LED (12V) % 2c 6LED (24V) |
| LED-kleur | R/G/B/W/WW/CW |
| IP-tarief | IP20/65/67/68 |
| LED-hoeveelheid | 60/120/168/240 LED's/M |
| CRI | >80 |
Meer detail



Sollicitatie


