Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. Energiezuinig, verbruikt 70-80 procent minder energie dan tl-buisverlichting.
2. Extreem dun: slechts 2,7 mm dik.
3. Uitstekende hoeknaadverbindingen en uitstekend vakmanschap.
4. Superieur warmtebeheer en gepolijst aluminium verlengen de levensduur van de LED-lampen.
ProductSpecifiek:
| Productnaam | 2835 smd ledstrip |
| Ingangsspanning | Dc24V |
| Stroom | 15W/M |
| Materiaal | Dubbele FPC |
| Kleuren | 2000K-10000K (aanpasbaar) |
| LM | >90lm % 2fw |
| Lengte | 5m/rol (klantgericht) |
| IP-niveau | IP20% 2fIP65 |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik


