Beschrijving
Aanvraag sturen
Functie:
- Under Bed Strip Light is een veelzijdige verlichtingsoplossing die elk slaapkamerinterieur kan verfraaien met zijn zachte en warme gloed.
- Dankzij het eenvoudig te installeren ontwerp en de aanpasbare opties kunt u met Under Bed Strip Light de perfecte sfeer creëren voor ontspanning of productiviteit.
- Ontworpen met energiezuinige LED-technologie en een lange levensduur, is Under Bed Strip Light een betrouwbare en kosteneffectieve lichtbron voor uw huis.
Specificatie:
| Stroom | 10W |
| IP-classificatie | IP40 |
| Ingangsspanning | 85-265V of 12/24 V gelijkstroom |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Lichtopbrengst | 110-120lm/W |
| Werktemperatuur |
-20C~50C |
| Maat | 5000 * 5 mm, breedte 5 mm |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K |
| LED | 240 STKS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Materiaal | PVC+LED |
| Garantie | 5 jaar |
| Controle | Afstandsbediening |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik:



Over ons:


