Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. 300 RGB LED's, zeer heldere LED's. 5 meter doorlopende lengte op elkaar gestapeld.
2. Laag stroomverbruik en een lange levensduur van 50,000 uur of meer.
3. Veilige en betrouwbare DC12V-werking.
4. Veel kleur, aanpasbare CCT, muzieksynchronisatie en geluidsactivering. U kunt alle instellingen of snelheden ontwerpen met DIY.
ProductSpecifiek:
| Productnaam | 2835 smd ledstrip |
| Ingangsspanning | DC24V |
| Stroom | 15W/M |
| Materiaal | Dubbele FPC |
| Kleuren | 2000K-10000K (aanpasbaar) |
| LM | >90lm/w |
| Lengte | 5m/rol (klantgericht) |
| IP-niveau | IP20/IP65 |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik


