Producteigenschappen:
1. De LED-lampen zijn aanpasbaar aan diverse locaties en situaties, omdat ze in verschillende combinaties kunnen worden ingezet. Stripverlichting is vooral populair in verlaagde plafonds, omdat ze daar voor opvallende lichteffecten kunnen zorgen.
2. LED-lampen hebben een lange levensduur en zijn zeer energiezuinig. Ze zijn een betaalbaar alternatief voor verlichtingsbehoeften, omdat ze ook zeer onderhoudsvrij en duurzaam zijn.
3. Professionals kunnen het eenvoudig installeren, maar huiseigenaren die hun leefruimte een stijlvolle uitstraling willen geven, doen dit vaak zelf.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 10W per meter |
| IP-classificatie | IP40 of IP65 waterdicht |
| Ingangsspanning | 12/24V gelijkstroom |
| CRI | CRI>80 |
| Lichtopbrengst | 110-120lm/W |
| Maat | 5000*5mm, Breedte 5mm |
| Kleurtemperatuur (CCT) | Rood, Blauw, Groen, Geel |
| Materiaal | PVC + LED |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Levensduur | 50000 uur |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Gebruik:


